Sumivky prehlad

Raz za čas, každému dobre padne ponoriť sa do vane plnej horúcej vody a len tak relaxovať. Pustiť všetky myšlienky von z hlavy a oddávať sa príjemným pocitom. Šumivky sú dobrá voľba ako si takúto relaxačnú kúpeľ obohatiť o voňavé a telu prospešné látky.

mliečna šumivka

Mliečna šumivka má príjemnú sviežu vôňu jablka a obohatená je o kozie mlieko, ktoré je okrem iného bohaté na antioxidanty, ceramidy a koenzým Q10, ktoré bojujú proti známkam únavy a stárnutia pleti.

Podrobnosti

levanduľová šumivka

Levanduľová šumivka je obohatená o prášok ruže damascénskej a o fialový íl, čo jej dodáva typickú ružovo-fialkovú farbu. Fialový íl pokožku zjemňuje, absorbuje nečistoty a bojuje proti zápalom. Vôňa je príjemne levanduľová.

Podrobnosti

marhuľová šumivka

Marhuľová šumivka je obohatená o pomarančový prášok, ktorý napomáha pri čistení hlavne mastnej a aknóznej pokožky. Žltý íl plný minerálov napomáha k detoxikácii pokožky. Vôňa je marhuľovo-broskyňová.

Podrobnosti

jahodová šumivka

Jahodová šumivka je obohatená o ružový íl, ktorý má výborné exfoliačné, detoxikačné a čistiace vlastnosti. Šumivka je vhodná pre všetky typy pleti, špeciálne pre citlivú a zrelú pokožku. Vonia po lesných jahodách.

Podrobnosti

pistáciová šumivka

Pistáciová šumivka je farbená zeleným ílom, bohatým na minerály, stopové prvky a ďalšie cenné látky prospešné pokožke a ľudskému organizmu. Je vhodná pre všetky typy pokožky, obzvlášť pre citlivú, zmiešanú až mastnú pokožku. Vonia príjemne sviežo.

Podrobnosti