Príroda


Aj vy bezradne postávate pred regálom plným rôznych kozmetických výrobkov a neviete sa rozhodnúť po ktorom výrobku siahnuť a neublížiť si? Zvoliť si ten správny niekedy nie je ozaj jednoduché. Niektoré sú plné syntetických prísad, falošných vôní a dráždivých chemikálií . My sme sa rozhodli vsadiť na nekonečnú silu prírody a jej poklady. Výsledkom je ekologická kozmetika nezaťažená chemickými prípravkami a bez toho, aby ohrozovala vaše zdravie, vytvorená s vášňou a láskou.

Hlavnými zložkami našich produktov sú rastlinné oleje.

Olivový olej
V Stredomorí ho nazývajú zelené zlato a je súčasťou rituálov krásy už od staroveku. Olivový olej v sebe ukrýva cenné látky. Je bohatým zdrojom vitamínu E a mastných kyselín, ktoré účinne vyživujú, hydratujú a chránia pleť. Má nezameniteľné miesto v boji proti starnutiu pleti – stimuluje proces jej obnovy, zjemňuje vrásky a predchádza vzniku nových. Pokožka ho vynikajúco prijíma, jeho zloženie je totiž podobné štruktúre tukového tkaniva v našom podkoží.
Kokosový olej
Má anti-vírusové, anti-bakteriálne a anti-mykotické účinky. Okrem toho posilňuje imunitný systém. Takisto je bohatý na polyfenoly, ktoré pôsobia ako antioxidanty. Je preto vhodný na aknóznu pleť a na hydratáciu pokožky. Vplyvom anti-oxidačného účinku napomáha oddiaľovať starnutie pleti.
Kakaové maslo
Kakaové maslo je bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty. Má úžasné účinky na suchú a popraskanú kožu, minimalizuje vrásky, hydratuje a zjemňuje pokožku. Kakaové maslo dodáva pokožke potrebnú vlhkosť a podporuje jej prirodzenú pigmentáciu.
Bambucké maslo
Je prirodzene bohaté na vitamíny A,E,F a množstvo ďalších vitamínov a minerálov. Vitamíny A a E prispievajú k hydratácii a rovnováhe pokožky. Zároveň poskytujú kožný kolagén, ktorý zabraňuje tvorbe vrások a ďalším príznakom starnutia pokožky. Vitamín F pomáha chrániť a revitalizovať poškodenú pokožku. Podporuje obnovu pleti, zvyšuje krvný obeh a urýchľuje hojenie rán.