Mydlá prehľad

mydlo s hodvábom

Mydlo s hodvábnymi vláknami s obsahom aminokyselín a proteínov nádherne zvláčnia pleť. Červený íl z prírodných lomov vo Francúzku detoxikuje a obnovuje sviežosť unavenej pleti. Vďaka použitým esenciálnym olejom má príjemnú sviežu vôňu . Je vhodné pre všetky typy pleti, špeciálne na mastnú a zmiešanú.  Neobsahuje syntetické farbivá a syntetické vône.

Podrobnosti

čierne čistiace mydlo

Mydlo s bambuckým a kakaovým maslo pre zachovanie potrebnej hydratácie a pružnosti pleti. Obohatené je o aktívne uhlie, ktoré čistí póry a napomáha pokožke, aby bola žiarivá a pôsobila zdravo. Esenciálne oleje dodávajú mydlu citrusovo-drevitú vôňu. Neobsahuje syntetické farbivá a syntetické vône.

Podrobnosti

mydlo s kúskom mora

Mydlo obohatené o bahno z mŕtveho mora s cennými minerálmi. Má blahodárne účinky na pokožku, ale aj na celkový organizmus človeka. Komplex výživných olejov revitalizujú poškodenú pokožku, zvyšujú jej pružnosť a hydratáciu. Esenciálne oleje dodávajú mydlu jemnú drevitú vôňu. Neobsahuje syntetické farbivá a syntetické vône.

Podrobnosti

mydlo levanduľa

Mydlo s bambuckým, kakaovým maslom a olivovým olejom pre zachovanie potrebnej hydratácie a pružnosti pokožky. Použitý levanduľový esenciálny olej povýši Váš kúpeľ na relaxačný rituál. Prispieva k pocitu uvoľnenia stresmi zaťaženého organizmu a k pocitu dobrej nálady. Neobsahuje syntetické farbivá a syntetické vône.

Podrobnosti

mydlo s allantoinom

Mydlo s vyváženou receptúrou olejov pre hebkosť a hydratáciu pokožky. Priaznivé účinky allantoinu napomáhajú k obnove a regenerácii pokožky. Vďaka upokojujúcim účinkom je mydlo vhodné na citlivú pokožku a na pleť so sklonom k akné. Použité esenciálne oleje dodávajú mydlu jemnú kvetinovo - sladkú vôňu. Neobsahuje syntetické farbivá a syntetické vône.

Podrobnosti

mydlo s anatto bylinkou

Mydlo s bambuckým maslom a olivovým olejom pre zachovanie potrebnej hydratácie a pružnosti pleti. Anatto je veľmi bohaté na beta-karotén, ideálne na prípravu dobrej starostlivosti pleti pred a po opaľovaní a proti starnutiu. Esenciálne oleje dodávajú mydlu teplú vôňu škorice. Neobsahuje syntetické farbivá a syntetické vône.

Podrobnosti

mydlo s nechtíkom lekárskym

Mydlo s vyváženou receptúrou olejov pre hebkosť a hydratáciu pokožky. Kombinácia nechtíka lekárskeho a kozieho mlieka zlepšuje pleť, spomaľuje starnutie a prispieva k celkovému dobrému stavu pokožky a jej pružnosti. Esenciálne oleje dodávajú mydlu sviežu bylinkovo- citrusovú vôňu. Neobsahuje syntetické farbivá a syntetické vône.

Podrobnosti

mydlo aloe vera

Mydlo s vyváženou receptúrou olejov pre hebkosť a hydratáciu pokožky. Legendárna aloe vera prispieva k dobrému vývinu kože a k efektívnemu vyhladeniu vrások. Pokožku zvláčňuje a eliminuje jej suchosť vyvolanú vetrom a slnečným žiarením. Esenciálne oleje dodávajú mydlu jemnú bylinkovú vôňu. Neobsahuje syntetické farbivá a syntetické vône.

Podrobnosti